malatya escort bayan bursa escort bayan antalya escort bayan konya escort bayan mersin escort U14 Milli Takım seçme maçlarında tarih değişikliği
U14 Milli Takım seçme maçlarında tarih değişikliği

U14 Milli Takım seçme maçlarında tarih değişikliği

SPOR - 2019-12-29 17:22:31

 

Genç Milli Takımlar tarafından düzenlenen ve 2006 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı seçmeleri, bölgelerde yapılan karşılaşmalarla devam ediyor.

Seçme maçları programında 7 Ocak 2020 Salı olarak açıklanan Adana etabı, 6 Ocak 2020 Pazartesi günü ve 9 Ocak 2020 Perşembe olarak açıklanan Trabzon etabı ise 18 Ocak 2020 Cumartesi günü yapılacak. Karşılaşmalar daha önce belirtilen saatlerde oynanacak.

Bölgelerde yapılan seçmeler sonucu oluşturulan takımların maçları, Genç Milli Takım antrenörleri tarafından izleniyor.

Adana (2), Ankara (4), Antalya (2), Bursa (4), Diyarbakır (2), Erzurum (2), İstanbul (8), İzmir (4), Kayseri (2), Malatya (2), Sakarya (2), Samsun (2), Trabzon (2), Trakya (2), Van (2), İstanbul Amatör (4) bölgelerinden 46 takımda toplam 638 sporcunun yer alacağı organizasyon 29 Ocak 2020 Çarşamba gününe kadar devam edecek.

Genç Milli Takımlar teknik direktörleri ile bölge antrenörlerinin takip ettiği maçlar sonrasında, en küçük yaş grubu olan U14 Milli Takımı'na ve kulüplere oyuncu havuzu oluşturulacak.

U14 (2006) MİLLİ TAKIM BÖLGE SEÇMELERİ


10 ARALIK 2019 – 29 OCAK 2020
TARİH ŞEHİR SAAT MAÇ
ARALIK
10 ARALIK 2019 / SALI VAN 13:00 VAN 1 – VAN 2
12 ARALIK 2019 / PERŞEMBE BURSA 13:00 BURSA 1 – BURSA 2
15:00 BURSA 3 – BURSA 4
13 ARALIK 2019 / CUMA SAKARYA 12:30 SAKARYA 1 – SAKARYA 2
19 ARALIK 2019 / PERŞEMBE DİYARBAKIR 13:00 DİYARBAKIR 1 – DİYARBAKIR 2
22 ARALIK 2019 / PAZAR ERZURUM 13:00 ERZURUM 1 – ERZURUM 2
24 ARALIK 2019 / SALI SAMSUN 13:00 SAMSUN 1 – SAMSUN 2
26 ARALIK 2019 / PERŞEMBE MALATYA 13:00 MALATYA 1 – MALATYA 2
OCAK
02 OCAK 2020 / PERŞEMBE KAYSERİ 13:00 KAYSERİ 1 – KAYSERİ 2
03 OCAK 2020 / CUMA İSTANBUL RİVA 12:00 İST. AMATÖR 1 – İST. AMATÖR 2
14:00 İST. AMATÖR 3 – İST. AMATÖR 4
06 OCAK 2020 / PAZARTESİ ADANA 13:00 ADANA 1 – ADANA 2
14 OCAK 2020 / SALI ANTALYA 14:00 ANTALYA 1 – ANTALYA 2
16 OCAK 2020 / PERŞEMBE İZMİR 13:00 İZMİR 1 – İZMİR 2
15:00 İZMİR 3 – İZMİR 4
18 OCAK 2020 / CUMARTESİ TRABZON 13:30 TRABZON 1 – TRABZON 2
21 OCAK 2020 / SALI LÜLEBURGAZ 13:00 TRAKYA 1 – TRAKYA 2
23 OCAK 2020 / PERŞEMBE ANKARA 13:00 ANKARA 1 – ANKARA 2
15:00 ANKARA 3 – ANKARA 4
28 OCAK 2020 / SALI İSTANBUL RİVA 12:00 İSTANBUL 1 – İSTANBUL 2
14:00 İSTANBUL 3 – İSTANBUL 4
29 OCAK 2020 / ÇARŞAMBA İSTANBUL RİVA 12:00 İSTANBUL 5 – İSTANBUL 6
14:00 İSTANBUL 7 – İSTANBUL 8
*** Maçlar Bölge Müdürlüklerimizin tespit ettiği sahalarda yapılacaktır.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER