2. Uluslararası Gençlik Turnuvası, Antalya'da başladı

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Gençlik Turnuvası, tüm gruplarda bugün oynanan ilk karşılaşmalarla başladı.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası, Antalya'da başladı
2. Uluslararası Gençlik Turnuvası, Antalya'da başladı Yusuf izzettin uluoğlu

 

Antalya'da gerçekleştirilen ve U14 ve U15 olmak üzere iki yaş kategorisinde organize edilen turnuvaya 8'i Türkiye'den, 8'i yurt dışından olmak üzere toplam 16 takım katılıyor.

Turnuvanın bugün oynanan ilk grup maçlarında, U15 kategorisindeki A Grubu'nda Shakhtar Donetsk, Medipol Başakşehir FK'yı 4-1, Torino FC ise Gençlerbirliği'ni 5-3 mağlup etti. B Grubu'nda ise Altınordu A.Ş., PAOK'u 1-0, Galatasaray A.Ş. de Rangers FC'yi 2-0 mağlup etti.

U14 kategorisindeki A Grubu'nda Bursaspor, GNK Dinamo'yu 5-0 mağlup ederken, FC Nordsjaelland ile Trabzonspor A.Ş. 1-1 berabere kaldı. B Grubu'nda ise Göztepe A.Ş., VfB Stuttgart'ı 1-0 ile geçerken, Valencia FC de Fenerbahçe A.Ş.'yi 3-1 yendi.

Turnuvanın U15 kategorisinde Altınordu A.Ş., Galatasaray A.Ş., Gençlerbirliği, Medipol Başakşehir FK, PAOK (Yunanistan), Rangers FC (İskoçya), Shakhtar Donetsk (Ukrayna) ve Torino FC (İtalya) mücadele ediyor. U14 kategorisinde ise; Bursaspor, FC Nordsjaelland (Danimarka), Fenerbahçe A.Ş., GNK Dinamo (Hırvatistan), Göztepe A.Ş., VfB Stuttgart (Almanya), Trabzonspor A.Ş. ve Valencia FC (İspanya) yer alıyor.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'ndaki maçlara, Antalya'nın Manavgat ilçesinde yer alan ve Emir Hotels bünyesindeki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi ev sahipliği yapıyor. U14 kategorisindeki maçlar, 35'er dakikadan iki devre olmak üzere toplam 70, U15 kategorisindeki müsabakalar ise 40'ar dakikadan iki devre olmak üzere toplam 80 dakika üzerinden oynanıyor.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası gruplarındaki ikinci karşılaşmalar, 1 Nisan 2018 Pazar günü (yarın) oynanacak.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'nda kendi yaş kategorilerinde gruplarını lider bitirecek takımlar final, grup ikincileri 3.lük, grup üçüncüleri 5.lik, grup dördüncüleri de 7.lik müsabakalarında karşılaşacak. Finaller ve sıralama maçları, 5 Nisan 2018 Perşembe günü oynanacak.

Turnuvada, online VAR uygulaması yapılıyor

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'nda online (çevrimçi) VAR (Video Yardımcı Hakem) uygulaması yapılıyor ve karşılaşmalar, Spor Toto Süper Lig hakemleri tarafından yönetiliyor.

2. ULUSLARARASI GENÇLİK TURNUVASI PUAN DURUMU VE MAÇ PROGRAMI (U15):
 

 

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV.

P

1.Shakhtar Donetsk

1

1

0

0

4

1

+3

3

2.Torino FC

1

1

0

0

5

3

+2

3

3.Gençlerbirliği

1

0

0

1

3

5

-2

0

4.Medipol Başakşehir FK

1

0

0

1

1

4

-3

0

 








 

 

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV.

P

1.Galatasaray A.Ş.

1

1

0

0

2

0

+2

3

2.Altınordu A.Ş.

1

1

0

0

1

0

+1

3

3.PAOK

1

0

0

1

0

1

-1

0

4.Rangers FC

1

0

0

1

0

2

-2

0

 









1. Grup Maçları: (31 Mart 2018 Cumartesi)

14.00 Medipol Başakşehir FK 1-4 Shakhtar Donetsk (A Grubu)
14.00 Torino FC 5-3 Gençlerbirliği (A Grubu)
16.30 Altınordu A.Ş. 1-0 PAOK (B Grubu)
16.30 Rangers FC 0-2 Galatasaray A.Ş. (B Grubu)

2. Grup Maçları: (1 Nisan 2018 Pazar)

14.00 Altınordu A.Ş. - Galatasaray A.Ş. (B Grubu)
14.00 Rangers FC - PAOK (B Grubu)
16.00 Medipol Başakşehir FK - Gençlerbirliği (A Grubu)
16.00 Torino FC - Shakhtar Donetsk (A Grubu)

3. Grup Maçları: (3 Nisan 2018 Salı)

10.00 Altınordu A.Ş. - Rangers FC (B Grubu)
10.00 Galatasaray A.Ş. - PAOK (B Grubu)
12.00 Medipol Başakşehir FK - Torino FC (A Grubu)
12.00 Torino FC - Shakhtar Donetsk (A Grubu)

FİNAL ve Sıralama Maçları: (5 Nisan 2018 Perşembe)

10.00 A Grubu Dördüncüsü - B Grubu Dördüncüsü (7.lik Maçı)
12.00 A Grubu Üçüncüsü - B Grubu Üçüncüsü (5.lik Maçı)
14.00 A Grubu İkincisi - B Grubu İkincisi (3.lük Maçı)
16.00 A Grubu Birincisi - B Grubu Birincisi (FİNAL)

2. ULUSLARARASI GENÇLİK TURNUVASI PUAN DURUMU VE MAÇ PROGRAMI (U14):
 

 

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV.

P

1.Bursaspor

1

1

0

0

5

0

+5

3

2.FC Nordsjaelland

1

0

1

0

1

1

0

1

3.Trabzonspor A.Ş.

1

0

1

0

1

1

0

1

4.GNK Dinamo

1

0

0

1

0

5

-5

0

 








 

 

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV.

P

1.Valencia FC

1

1

0

0

3

1

+2

3

2.Göztepe A.Ş.

1

1

0

0

1

0

+1

3

3.VfB Stuttgart

1

0

0

1

0

1

-1

0

4.Fenerbahçe A.Ş.

1

0

0

1

1

3

-2

0

 









1. Grup Maçları: (31 Mart 2018 Cumartesi)

10.00 Bursaspor 5-0 GNK Dinamo (A Grubu)
10.00 FC Nordsjaelland 1-1 Trabzonspor A.Ş. (A Grubu)
12.00 Fenerbahçe A.Ş. 1-3 Valencia FC (B Grubu)
12.00 VfB Stuttgart 0-1 Göztepe A.Ş. (B Grubu)

2. Grup Maçları: (1 Nisan 2018 Pazar)

10.00 Fenerbahçe A.Ş. - Göztepe A.Ş. (B Grubu)
10.00 VfB Stuttgart - Valencia (B Grubu)
12.00 Bursaspor - Trabzonspor (A Grubu)
12.00 FC Nordsjaelland - GNK Dinamo (A Grubu)

3. Grup Maçları: (3 Nisan 2018 Salı)

14.00 Fenerbahçe A.Ş. - VfB Stuttgart (B Grubu)
14.00 Göztepe A.Ş. - Valencia FC (B Grubu)
16.00 Bursaspor - FC Nordsjaelland (A Grubu) 
16.00 Trabzonspor A.Ş. - GNK Dinamo (A Grubu)

FİNAL ve Sıralama Maçları: (5 Nisan 2018 Perşembe)

10.00 A Grubu Dördüncüsü - B Grubu Dördüncüsü (7.lik Maçı)
12.00 A Grubu Üçüncüsü - B Grubu Üçüncüsü (5.lik Maçı)
14.00 A Grubu İkincisi - B Grubu İkincisi (3.lük Maçı)
16.00 A Grubu Birincisi - B Grubu Birincisi (FİNAL)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500